EEE-FH1A561L
Productnummer DigiKey
10-EEE-FH1A561LTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-EEE-FH1A561LCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FH1A561LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FH1A561L
Beschrijving
CAP ALUM 560UF 20% 10V SMD
Gedetailleerde beschrijving
560 µF 10 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 200mOhm @ 100kHz 10000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FH1A561L Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
390 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
600 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
10 V
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
200mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C