EEE-FH1C471L | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EEE-FH1C471L |
Beschrijving | CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 31 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 470 µF 16 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 150mOhm @ 100kHz 10000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | EEE-FH1C471L Modellen |
Serie | Toepassingen |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rimpelstroom bij lage frequentie 552.5 mA @ 120 Hz |
Status onderdeel Actief | Rimpelstroom bij hoge frequentie 850 mA @ 100 kHz |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,394" dia (10,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,413" (10,50mm) |
Spanning - nominaal 16 V | Grootte oppervlaktemontage 0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm) |
ESR (equivalente serieweerstand) 150mOhm @ 100kHz | Type montage |
Levensduur bij temp. 10000 uur @ 105°C | Verpakking / doos Radiaal, blik - SMD |
Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C |