EEE-FH1E471L
Productnummer DigiKey
10-EEE-FH1E471LTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-EEE-FH1E471LCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FH1E471LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FH1E471L
Beschrijving
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Gedetailleerde beschrijving
470 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 150mOhm @ 100kHz 10000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FH1E471L Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
552.5 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
850 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
25 V
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
150mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C