EEE-FH2A220L
Productnummer DigiKey
10-EEE-FH2A220LTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-EEE-FH2A220LCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FH2A220LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FH2A220L
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 100 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 1,3Ohm @ 100kHz 7000 uur @ 105°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
84.5 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
130 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
100 V
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
1,3Ohm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
7000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C