EEE-FH2A220L | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EEE-FH2A220L |
Beschrijving | CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 31 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 22 µF 100 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 1,3Ohm @ 100kHz 7000 uur @ 105°C |
Serie | Toepassingen |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rimpelstroom bij lage frequentie 84.5 mA @ 120 Hz |
Status onderdeel Actief | Rimpelstroom bij hoge frequentie 130 mA @ 100 kHz |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,315" dia (8,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,413" (10,50mm) |
Spanning - nominaal 100 V | Grootte oppervlaktemontage 0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm) |
ESR (equivalente serieweerstand) 1,3Ohm @ 100kHz | Type montage |
Levensduur bij temp. 7000 uur @ 105°C | Verpakking / doos Radiaal, blik - SMD |
Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C |