EEE-FK1A102P
Productnummer DigiKey
PCE3772TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE3772CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE3772DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FK1A102P
Beschrijving
CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1000 µF 10 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEE-FK1A102P Modellen
Categorie
Klasse
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
637.5 mA @ 120 Hz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
850 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
80 mOhms
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
10 V
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C