EEE-FK1C221XP | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EEE-FK1C221XP |
Beschrijving | CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 31 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 220 µF 16 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | EEE-FK1C221XP Modellen |
Categorie | Klasse |
Fabr. | Toepassingen |
Serie | Rimpelstroom bij lage frequentie 210 mA @ 120 Hz |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rimpelstroom bij hoge frequentie 280 mA @ 100 kHz |
Status onderdeel Actief | Impedantie 340 mOhms |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,248" dia (6,30mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,315" (8,00mm) |
Spanning - nominaal 16 V | Grootte oppervlaktemontage 0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm) |
Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C | Type montage |
Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C | Verpakking / doos Radiaal, blik - SMD |