EEE-FK1C221XP
Productnummer DigiKey
PCE3788TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE3788CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE3788DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FK1C221XP
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 16 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FK1C221XP Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
210 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
280 mA @ 100 kHz
Impedantie
340 mOhms
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Spanning - nominaal
16 V
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C