EEE-FK1E220AR
Productnummer DigiKey
PCE4408TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE4408CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4408DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FK1E220AR
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FK1E220AR Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
104 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
160 mA @ 100 kHz
Impedantie
700 mOhms
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Spanning - nominaal
25 V
Grootte oppervlaktemontage
0,209" L x 0,209" B (5,30mm x 5,30mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C