EEE-FK1E221GP
Productnummer DigiKey
PCE4317TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE4317CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4317DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FK1E221GP
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 5000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FK1E221GP Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
450 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
600 mA @ 100 kHz
Impedantie
160 mOhms
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
25 V
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C