EEE-FK1E471P
Productnummer DigiKey
PCE3805TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE3805CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE3805DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FK1E471P
Beschrijving
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Gedetailleerde beschrijving
470 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FK1E471P Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
637.5 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
850 mA @ 100 kHz
Impedantie
80 mOhms
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
25 V
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C