EEE-FK1H221P
Productnummer DigiKey
PCE3812TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE3812CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE3812DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FK1H221P
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FK1H221P Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
502.5 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
670 mA @ 100 kHz
Impedantie
180 mOhms
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
50 V
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C