EEE-FK1V220R
Productnummer DigiKey
PCE3838TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE3838CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE3838DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FK1V220R
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FK1V220R Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
120 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
160 mA @ 100 kHz
Impedantie
700 mOhms
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Spanning - nominaal
35 V
Grootte oppervlaktemontage
0,209" L x 0,209" B (5,30mm x 5,30mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C