EEE-FN1A470UR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EEE-FN1A470UR |
Beschrijving | CAP ALUM 47UF 20% 10V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 31 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 47 µF 10 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 1,35Ohm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | EEE-FN1A470UR Modellen |
Serie | Toepassingen |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rimpelstroom bij lage frequentie 58.5 mA @ 120 Hz |
Status onderdeel Actief | Rimpelstroom bij hoge frequentie 90 mA @ 100 kHz |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,157" dia (4,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,240" (6,10mm) |
Spanning - nominaal 10 V | Grootte oppervlaktemontage 0,169" L x 0,169" B (4,30mm x 4,30mm) |
ESR (equivalente serieweerstand) 1,35Ohm @ 100kHz | Type montage |
Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C | Verpakking / doos Radiaal, blik - SMD |
Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C | Basisproductnummer |