EEE-FN1C470UR
Productnummer DigiKey
10-EEE-FN1C470URTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-EEE-FN1C470URCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FN1C470URDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FN1C470UR
Beschrijving
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Gedetailleerde beschrijving
47 µF 16 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 1,35Ohm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FN1C470UR Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
58.5 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
90 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,157" dia (4,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Spanning - nominaal
16 V
Grootte oppervlaktemontage
0,169" L x 0,169" B (4,30mm x 4,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
1,35Ohm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C