EEE-FN1H100UR
Productnummer DigiKey
10-EEE-FN1H100URTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-EEE-FN1H100URCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FN1H100URDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FN1H100UR
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 3,5Ohm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FN1H100UR Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
39 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
60 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,157" dia (4,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Spanning - nominaal
50 V
Grootte oppervlaktemontage
0,169" L x 0,169" B (4,30mm x 4,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
3,5Ohm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C