EEE-FN1V221V
Productnummer DigiKey
10-EEE-FN1V221VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-EEE-FN1V221VCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FN1V221VDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FN1V221V
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 160mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FN1V221V Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
390 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
600 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,425" (10,80mm)
Spanning - nominaal
35 V
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
160mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C