EEE-FP1E221AP
Productnummer DigiKey
PCE4548TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE4548CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4548DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FP1E221AP
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 80mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FP1E221AP Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
552.5 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
850 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,402" (10,20mm)
Spanning - nominaal
25 V
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
80mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C