EEE-FPC221XAP
Productnummer DigiKey
PCE4537TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE4537CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4537DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FPC221XAP
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 16 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 160mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FPC221XAP Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
390 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
600 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,303" (7,70mm)
Spanning - nominaal
16 V
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
160mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C