EEE-FPC221XAP | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EEE-FPC221XAP |
Beschrijving | CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 31 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 220 µF 16 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 160mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | EEE-FPC221XAP Modellen |
Serie | Toepassingen |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rimpelstroom bij lage frequentie 390 mA @ 120 Hz |
Status onderdeel Actief | Rimpelstroom bij hoge frequentie 600 mA @ 100 kHz |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,248" dia (6,30mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,303" (7,70mm) |
Spanning - nominaal 16 V | Grootte oppervlaktemontage 0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm) |
ESR (equivalente serieweerstand) 160mOhm @ 100kHz | Type montage |
Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C | Verpakking / doos Radiaal, blik - SMD |
Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C | Basisproductnummer |