EEE-FT0J101AR
Productnummer DigiKey
P15076TR-ND - Tape & Reel (TR)
P15076CT-ND - Cut Tape (CT)
P15076DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FT0J101AR
Beschrijving
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µF 6.3 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 850mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEE-FT0J101AR Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Klasse
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
104 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
160 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,157" dia (4,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Spanning - nominaal
6.3 V
Grootte oppervlaktemontage
0,169" L x 0,169" B (4,30mm x 4,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
850mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C