EEE-FT1C101AR
Productnummer DigiKey
P15086TR-ND - Tape & Reel (TR)
P15086CT-ND - Cut Tape (CT)
P15086DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FT1C101AR
Beschrijving
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Gedetailleerde beschrijving
100 µF 16 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 360mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FT1C101AR Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
156 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
240 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Spanning - nominaal
16 V
Grootte oppervlaktemontage
0,209" L x 0,209" B (5,30mm x 5,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
360mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C