EEE-FT1V681UL
Productnummer DigiKey
10-EEE-FT1V681ULTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-EEE-FT1V681ULCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FT1V681ULDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FT1V681UL
Beschrijving
CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
Gedetailleerde beschrijving
680 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 60mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FT1V681UL Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
833 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.19 A @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
35 V
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
60mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C