EEE-FT1V681UP | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EEE-FT1V681UP |
Beschrijving | CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 31 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 680 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 60mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | EEE-FT1V681UP Modellen |
Serie | Toepassingen |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rimpelstroom bij lage frequentie 833 mA @ 120 Hz |
Status onderdeel Actief | Rimpelstroom bij hoge frequentie 1.19 A @ 100 kHz |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,394" dia (10,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,413" (10,50mm) |
Spanning - nominaal 35 V | Grootte oppervlaktemontage 0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm) |
ESR (equivalente serieweerstand) 60mOhm @ 100kHz | Type montage |
Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C | Verpakking / doos Radiaal, blik - SMD |
Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C | Basisproductnummer |