EEE-FTE221XAP
Productnummer DigiKey
10-EEE-FTE221XAPTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-EEE-FTE221XAPCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FTE221XAPDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FTE221XAP
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 160mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEE-FTE221XAP Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
390 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
600 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Spanning - nominaal
25 V
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
160mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C