EEF-CD0D121R
Productnummer DigiKey
PCE2107TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-CD0D121R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 120UF 20% 2V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 µF 2 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 18mOhm 1000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEF-CD0D121R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Status onderdeel
Verouderd
Hoogte - geplaatst (max.)
0,075" (1,90mm)
Type
Polymeer
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
120 µF
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±20%
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Spanning - nominaal
2 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
18mOhm