EEF-CD0E101R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Panasonic Industry
Op voorraad: 4.064
Gegevensblad
100 µF 2.5 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 18mOhm 1000 uur @ 105°C
EEF-CD0E101R
Productnummer DigiKey
PCE2108TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-CD0E101R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 100UF 20% 2.5V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEF-CD0E101R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,075" (1,90mm)
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
100 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
2.5 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
18mOhm