EEF-CD0G820R
Productnummer DigiKey
PCE2109TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE2109CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-CD0G820R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 82UF 20% 4V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
82 µF 4 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 18mOhm 1000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEF-CD0G820R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,075" (1,90mm)
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
82 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
4 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
18mOhm