EEF-CS1E150R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EEF-CS1E150R |
Beschrijving | CAP ALUM POLY 15UF 20% 25V SMD |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 15 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 40mOhm 2000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | EEF-CS1E150R Modellen |
Categorie | Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C |
Fabrikant Panasonic Industry | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C |
Serie | Toepassingen General Purpose |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rimpelstroom bij hoge frequentie 3.2 A @ 100 kHz |
Status onderdeel Niet voor nieuwe ontwerpen | Grootte / afmetingen 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Type Polymeer | Hoogte - geplaatst (max.) 0,047" (1,20mm) |
Capaciteit 15 µF | Type montage Opbouwmontage |
Tolerantie ±20% | Verpakking / doos 2917 (7343 metrisch) |
Spanning - nominaal 25 V | Basisproductnummer |
ESR (equivalente serieweerstand) 40mOhm |