EEF-CX0E221R
Productnummer DigiKey
PCE4276TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE4276CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4276DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-CX0E221R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 2.5 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEF-CX0E221R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
5.1 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Type
Polymeer
Hoogte - geplaatst (max.)
0,075" (1,90mm)
Capaciteit
220 µF
Grootte oppervlaktemontage
Tolerantie
±20%
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
2.5 V
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm