EEF-CX0E331XR
Productnummer DigiKey
PCE4937TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE4937CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4937DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-CX0E331XR
Beschrijving
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF 2.5 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 12mOhm 2000 uur @ 105°C
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
0,075" (1,90mm)
Type
Polymeer
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
330 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
2.5 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
12mOhm