EEF-CX0J181R
Productnummer DigiKey
PCE5041TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE5041CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE5041DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-CX0J181R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
180 µF 6.3 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEF-CX0J181R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
5.1 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,075" (1,90mm)
Capaciteit
180 µF
Grootte oppervlaktemontage
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
6.3 V
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm