EEF-CX1C470R
Productnummer DigiKey
P16815-2-ND - Tape & Reel (TR)
P16815-1-ND - Cut Tape (CT)
P16815-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-CX1C470R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 µF 16 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 40mOhm 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEF-CX1C470R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
3.2 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,075" (1,90mm)
Capaciteit
47 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
16 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
40mOhm