EEF-FD0E560R
Productnummer DigiKey
PCE2106TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-FD0E560R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 56UF 20% 2.5V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
56 µF 2.5 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 28mOhm 1000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEF-FD0E560R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Type
Polymeer
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Capaciteit
56 µF
Grootte oppervlaktemontage
Tolerantie
±20%
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
2.5 V
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
ESR (equivalente serieweerstand)
28mOhm