EEF-HD0D181R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
KEMET
Op voorraad: 0
Gegevensblad
180 µF 2 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm
EEF-HD0D181R
Productnummer DigiKey
PCE2119TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-HD0D181R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 180UF 20% 2V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Toepassingen
General Purpose
Serie
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.5 A @ 100 kHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Status onderdeel
Verouderd
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Type
Polymeer
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
180 µF
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±20%
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Spanning - nominaal
2 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm