EEF-HD0G121R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
KEMET
Op voorraad: 1.000
KEMET
Op voorraad: 925
Gegevensblad
120 µF 4 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm
EEF-HD0G121R
Productnummer DigiKey
PCE2121TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-HD0G121R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 120UF 20% 4V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.5 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
120 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
4 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm