EEF-HD0J101R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
KEMET
Op voorraad: 44
Gegevensblad
Similar
KEMET
Op voorraad: 590
Gegevensblad
100 µF 6.3 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm
EEF-HD0J101R
Productnummer DigiKey
PCE2122TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-HD0J101R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
EEF-HD0J101R Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.5 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
100 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
6.3 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm