EEF-SX0E331XE
Productnummer DigiKey
PCE4829TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE4829CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4829DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-SX0E331XE
Beschrijving
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF 2.5 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 6mOhm 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEF-SX0E331XE Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
7.5 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
330 µF
Grootte oppervlaktemontage
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
2.5 V
ESR (equivalente serieweerstand)
6mOhm