EEF-SX0J680R
Productnummer DigiKey
PCE3560TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE3560CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE3560DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-SX0J680R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
68 µF 6.3 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 9mOhm 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEF-SX0J680R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Type
Polymeer
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
68 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
6.3 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
9mOhm