EEF-UD0D271R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Panasonic Industry
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Panasonic Industry
Op voorraad: 11.893
Gegevensblad
Similar
270 µF 2 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm 1000 uur @ 105°C
EEF-UD0D271R
Productnummer DigiKey
PCE2111TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-UD0D271R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
EEF-UD0D271R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Fabrikant
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Status onderdeel
Verouderd
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Type
Polymeer
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
270 µF
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±20%
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Spanning - nominaal
2 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm