EEH-ZA1E331P
Productnummer DigiKey
P15439TR-ND - Tape & Reel (TR)
P15439CT-ND - Cut Tape (CT)
P15439DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEH-ZA1E331P
Beschrijving
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Gedetailleerde beschrijving
330 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 20mOhm 10000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEH-ZA1E331P Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
375 mA @ 100 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.5 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Capaciteit
330 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Spanning - nominaal
25 V
ESR (equivalente serieweerstand)
20mOhm
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C