EEH-ZA1H330XP
Productnummer DigiKey
P15444TR-ND - Tape & Reel (TR)
P15444CT-ND - Cut Tape (CT)
P15444DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEH-ZA1H330XP
Beschrijving
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
Gedetailleerde beschrijving
33 µF 50 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 40mOhm 10000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEH-ZA1H330XP Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
240 mA @ 100 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.6 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Capaciteit
33 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Spanning - nominaal
50 V
ESR (equivalente serieweerstand)
40mOhm
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C