EEH-ZA1V470P
Productnummer DigiKey
P15454TR-ND - Tape & Reel (TR)
P15454CT-ND - Cut Tape (CT)
P15454DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEH-ZA1V470P
Beschrijving
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Gedetailleerde beschrijving
47 µF 35 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 60mOhm 10000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEH-ZA1V470P Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
195 mA @ 100 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.3 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Capaciteit
47 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Spanning - nominaal
35 V
ESR (equivalente serieweerstand)
60mOhm
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C