EEH-ZA1V680XP
Productnummer DigiKey
P15455TR-ND - Tape & Reel (TR)
P15455CT-ND - Cut Tape (CT)
P15455DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEH-ZA1V680XP
Beschrijving
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 35V SMD
Gedetailleerde beschrijving
68 µF 35 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 35mOhm 10000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEH-ZA1V680XP Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
300 mA @ 100 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Capaciteit
68 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Spanning - nominaal
35 V
ESR (equivalente serieweerstand)
35mOhm
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C