EEH-ZK1E470R
Productnummer DigiKey
P121394TR-ND - Tape & Reel (TR)
P121394CT-ND - Cut Tape (CT)
P121394DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEH-ZK1E470R
Beschrijving
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 80mOhm 4000 uur @ 125°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEH-ZK1E470R Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
127.5 mA @ 100 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
850 mA @ 100 kHz
Type
Hybrid
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Capaciteit
47 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,209" L x 0,209" B (5,30mm x 5,30mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
80mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C