EEU-EB1H100SH
Productnummer DigiKey
P19607CT-ND - Cut Tape (CT)
P19607TB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEU-EB1H100SH
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 5000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEU-EB1H100SH Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
27 mA @ 120 Hz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
44.55 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Spanning - nominaal
50 V
Type montage
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C