EEU-FP1E202B
Productnummer DigiKey
P123958CT-ND - Cut Tape (CT)
P123958TB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEU-FP1E202B
Beschrijving
CAP ALUM 2000UF 20% 25V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2000 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 30mOhm @ 100kHz 5000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEU-FP1E202B Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Klasse
Serie
Toepassingen
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Rimpelstroom bij lage frequentie
2.6 A @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
4 A @ 100 kHz
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" dia (12,50mm)
Spanning - nominaal
25 V
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
30mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C