EEU-FP1V511B
Productnummer DigiKey
P123959CT-ND - Cut Tape (CT)
P123959TB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEU-FP1V511B
Beschrijving
CAP ALUM 510UF 20% 35V RADIAL TH
Gedetailleerde beschrijving
510 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 68mOhm @ 100kHz 4000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEU-FP1V511B Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
1.625 A @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.5 A @ 100 kHz
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Spanning - nominaal
35 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,689" (17,50mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
68mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C