EEU-FP1V511B | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EEU-FP1V511B |
Beschrijving | CAP ALUM 510UF 20% 35V RADIAL TH |
Standaard levertijd fabrikant | 31 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 510 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 68mOhm @ 100kHz 4000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | EEU-FP1V511B Modellen |
Serie | Toepassingen |
Verpakking Cut Tape (CT) Tape & Box (TB) | Rimpelstroom bij lage frequentie 1.625 A @ 120 Hz |
Status onderdeel Actief | Rimpelstroom bij hoge frequentie 2.5 A @ 100 kHz |
Capaciteit | Afstand geleider 0,197" (5,00mm) |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,394" dia (10,00mm) |
Spanning - nominaal 35 V | Hoogte - geplaatst (max.) 0,689" (17,50mm) |
ESR (equivalente serieweerstand) 68mOhm @ 100kHz | Type montage |
Levensduur bij temp. 4000 uur @ 105°C | Verpakking / doos Radiaal, blik |
Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C | Basisproductnummer |