EEU-FS0J152L
Productnummer DigiKey
P122342-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEU-FS0J152L
Beschrijving
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
1500 µF 6.3 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 8000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEU-FS0J152L Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
992 mA @ 120 Hz
Serie
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.24 A @ 100 kHz
Verpakking
Bulk
Impedantie
41 mOhms
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,650" (16,50mm)
Spanning - nominaal
6.3 V
Type montage
Levensduur bij temp.
8000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C